• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  
 Hodnotenie
5/5
 Kontaktujte nás 24/7

Nové animované rozprávky pre rok 2019

  • Pridané: 15.02.2019

Najočakávanejšie animované rozprávky pre deti 

Vianoce máme za sebou. A ako už určite viete, práve tieto dni využívame na vytvorenie rôznych zoznamov toho, čo sme tento rok videli a čo budúci rok uvidíme. Ako ste už určite stihli zistiť podľa nadpisu, na začiatok sa pozrieme na najočakávanejšie animované rozprávky pre deti roka 2019!

Filmy budú zoradené podľa našich dátumov premiér, teda nebude hodnotené ich poradie. Okrem animákov sa najbližšie dni môžete tešiť aj na zoznamy najočakávanejších komédii či komiksových a animovaných filmov a rozprávok! Každopádne, poďme sa spolu pozrieť na tie vyššie spomínané animované filmy pre deti.

 

Ralph Búra Internet (10. január) 

Pokračovanie s názvom Ralph Búra Internet sme označili ako bonus, keďže sa jedná o film z roku 2018. Do našich kín sa však dostane až 10. januára 2019, čím pomyselne otvorí budúcoročnú filmovú sezónu. Ralph a Vanellope sa z hry tentokrát presunú do samotnéhointernetu, teda sveta, ktorí je im úplne cudzí. V ňom stretnú aj postavu Shank, ktorú stvárňuje herečka Gal Gadot. Na Rotten Tomatoes si film vyslúžil hodnotenie Fresh s 89 percentami!

 

Lego príbeh 2 (7. február)

Pokračovať budeme až o mesiac, presnejšie 7. februára 2019. Vtedy sa môžeme tešiť na pokračovanie úspešného Lego príbehu z roku 2014. Vracia sa aj legendárne režisérske duoChris Miller a Phil Lord, ktorí nám priniesli filmy ako 21 Jump Street, LEGO® Batman vo filmeči Oblačno, miestami fašírky. Príbeh filmu Lego príbeh 2 sa začne v dystopickom svetepripomínajúcom Mad Maxa a nakoniec sa dostaneme až do vesmíru!

 
Ako si vycvičiť draka 3 (21. február)

Pripravte si vreckovky, ukončenie trilógie prichádza. Animák Ako si vycvičiť draka 3uvidíme už koncom februára a verte nám, bude to silné.  Nedivili by sme sa, keby išlo o jeden z najlepších filmov budúceho roka. Šťikút a Bezzubý sa pripravujú na emocionálne rozlúčenie a naozaj veľkolepý koniec, ktorý nám odhalí dôvod, prečo draky zmizli z tohto sveta. Pozrieme sa aj do takzvaného Skrytého sveta, ktorý vzišiel z režisérovho sna.
 Missing Link (25. apríl)

Marec zatiaľ ostáva prázdny a pokračovať tak budeme až koncom apríla 2019. Animák Missing Link má na starosti známe stop-motion štúdio Laika, od ktorých sme videli napríklad filmy Kubo a kúzelný meč alebo Koralína a svet za tajnými dverami. Tentokrát sa príbeh zameria na bytosť z legiend, ktorá naozaj existuje – Mr. Link. V originále prepožičali postávam svoje hlasy mená ako High Jackman, Zoe Saldana či Zach Galifianakis.
 Tajný život maznáčikov 2 (20. jún)

Ďalšie pokračovanie na obzore! Štúdio Illumination nám už 20. júna 2019 prinesie animovanú rozprávku pre deti Tajný život maznáčikov 2. Po úspešnej prvej časti sa dočkáme pokračovania príbehu Maxa a jeho zvieracích kamarátov, ktorí žijú svoje tajné životy vždy po tom, čo ich majitelia každý deň odchádzajú do práce a do školy. Bohužiaľ, o príbehu toho zatiaľ viac nevieme. Svoje vlastné trailery však doposiaľ dostal Max, mačka Chloe a zajac Snowball.

 Leví kráľ (18. júl)

Legendárny príbeh od Disney príde už budúce leto v novom šate! Leví kráľ sa totižto dočká nového animovaného prevedenia, ktoré si ľudia často mýlia s hranou adaptáciou. Áno, až tak reálne bude vyzerať CGI v tomto filme. V originále budeme počuť hlasy Donalda Glovera, Jamesa Earla Jonesa, Beyoncé, Chiwetela Ejiofora či Setha Rogena. Réžiu má na starosti Jon Favreau a hudbu nezloží nikto iný, ako Hans Zimmer. To bude jazda!
 Toy Story 4 (8. august)

Vyzerá to tak, že budúci rok budú v kine na animákoch sedieť samí dospelí ľudia. Totižto, dočkáme sa pokračovania príbehu, ktorý začal ešte v roku 1995. Buzz, Woody a ďalšie hračky sa vrátia vo filme Toy Story 4, ktorý by sme pred pár rokmi ešte naozaj neočakávali. Veľa toho o príbehu zatiaľ nevieme, no vo štvrtom filme uvidíme novú hračku – vidličku, ktorú si malá Bonnie prispôsobila podľa svojej fantázie. S vidličkami sa ale nehrá, no nie?
 Spies in Disguise (19. september)

September ovládne štúdio Blue Sky, ktoré má na konte hity ako Doba ľadová alebo Rio. Tentokrát nám predstavia špionážnu komédiu Spies in Disguise (Špióni v prevleku), v hlavných úlohách s Willom Smithom a Tomom Hollandom! Túto dvojku by ste dokopy asi netipovali, však? Každopádne, Will Smith si tak môže konečne odškrtnúť rolu v animáku, zatiaľ čo Tom Holland si opäť rozšíri svoju filmografiu o ďalší zaujímavý kúsok.
 Ovečka Shaun 2: Farmageddon (17. október)

Britské animáky nemajú chybu. Naozaj. Či už Pračlovek, Slepačí úlet, Spláchnutý či práve Ovečka Shaun. A pokiaľ ste si doteraz mysleli, že ide o rozprávku pre malé deti, ste na veľkom omyle. Práve preto v októbri uvidíme pokračovanie s názvom Ovečka Shaun 2: Farmageddon, ktoré nás zavedie až do vesmíru. O réžiu a scenár sa postarajú Mark Burtona Richard Starzak, ktorí majú s podobnými filmami veľké skúsenosti. Stojí to za pozretie!
 The Addams Family (31. október)

Animovaná Rodina Addamsovcov presne na Halloween? Čo viac si priať?! Žiaden trailer sme síce ešte nevideli, no prvá fotka nám dáva jasnú predstavu o tom, ako to bude vyzerať. A viete, čo je ešte lepšie? No predsa obsadenie, ktoré budeme počuť v originálnom znení. Ako Gomez sa predstaví Oscar Isaac, jeho manželku Morticiu stvárni Charlize Theron a dcéru Wednesday si strihne Chloë Grace Moretz. Už aby tu bol prvý trailer, však?
 
Ľadové kráľovstvo 2 (21. november)

Ku koncu roka uvidíme pokračovanie jedného z najúspešnejších a najznámejších filmov od Disney – Ľadové kráľovstvo 2. 
Veľký výber detského oblečenia Ľadové kráľovstvo /Frozen/ nájdete aj v overenom eshope Disney  http://www.predetidisney.sk/

 

    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár